1 / 2
Kingston HyperX FURY 4GB 1866MHz DDR3 CL10
900 МКД
1.000 МКД
28.01.2023 13:24

Аеродром / Скопје

Kingston HyperX FURY Blue Series 4GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM

За повеќе инфо контактирајте ме на вибер.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Jani
Потврден огласувач
077631891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам