1 / 2
printer i presa za maici
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 19:43

Битола / Битола

Presa za maici vo odlicna sostojba.

Pinterot e prodaden

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078389464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам