1 / 1
Се продава нива во близина на надвозњакот за Прждево
1 €
Цената не е фиксна
12.11.2022 17:35

Неготино / Неготино

Квадратура:

3255 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско


Telfeon:076 220 269
Telefon 2:078 660 700

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
072685123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам