IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO
200 €
Цената не е фиксна
12.11.2022 17:45

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul.-''Marsal Tito" Br. 109 Kicevo

izdavanje na stanovi pod kiria

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

IDRIZ IDRIZI
Потврден огласувач
070573453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам