IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2022 17:55

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.-''Marsal Tito" Br. 109 Kicevo

se izdavaat 2 stanovi so 60m2 i 110m2 pod kiria vo kicevo.
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

IDRIZ IDRIZI
Потврден огласувач
070573453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам