1 / 7
Saab 9-5 2.2tdi
2.500 €
16.01.2023 08:02

Неготино / Неготино

Марка:

Saab

Модел:

9-5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Saab 9-5 linear 2002 godina
motor opel 2.2 na lance 80kw
klimatronik dvozonski,
komandi na volan ,
centralna dva kluca,koza
servisiran so zimski gumi .
EDINSTVEN 9-5 DIZEL VO MK

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075293862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам