1 / 3
KLUPI I STOLCINJA
1 €
21.01.2023 11:16

Куманово / Куманово

4 skolski klupi od iverica i 9 metalni stolcinja, koristeni no stegnati.
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Елизабета К. Костиќ
Потврден огласувач
070535855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам