1 / 1
Dell 24" Monitor 4K
11.500 МКД
Цената е фиксна
12.11.2022 21:41

Чаир / Скопје

Se prodava Dell 24" Monitor – P2416D so 4k rezolucija (2560x1440)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
070 24 14 74
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам