1 / 12
Mercedes Benz 250
5.000 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 19:32

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

250

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

201 kw / 273 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mercedes Benz E250 desen volan ,stranska tablica
Viber 00447804408406

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам