1 / 6
Honda Prelude...2.0i atestiran plinski ured
По Договор
31.01.2023 17:36

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Honda

Модел:

Prelude

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Kolata e udrena...ne registrirana...motor menjac top...enterierot e ekstra...nema ispukano air bag...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
076355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам