1 / 10
Elektricen trotinet тротинет scooter
15.999 МКД
19.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 17:00

Аеродром / Скопје

Prodavam elektricen trotinet, marka UGO.
Polni gumi,
Preden amortizer,
torbicka 5L,
bluetooth aplikacija,
Led svetlo napred i pozadi,
tri brzini,
baterija odlicna.
So nego sleduva originalen polnac.
Istiot od slikite.


Evropski priznat brend na trotineti. Poveke info:
https://ugo-europe.com/product/electric-scooter-ugo-250w-8

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Тротинети и додатоци

Се продава / Можна е замена од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам