1 / 4
NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON
2.000 МКД
09.02.2023 23:42

Скопје Центар / Скопје

NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON KOMPLET SO DRZACI
CENA 2000 DEN.
075 248 405

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам