1 / 10
FORD TRANZIT CONNECT 1.8 TDCI 115 ks.2012 god
4.999 €
13.11.2022 07:29

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD TRANZIT CONNECT 1.8 TDCI 115 ks.2012 god.kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам