1 / 3
Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
17.03.2023 10:50

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ари Ангелевски 4 а

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари Ангелевски 4 а

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ленче
Ари Ангелковски бр 4-А
Потврден огласувач
078502607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам