1 / 4
NOVI VRATI
1 €
15.03.2023 08:47

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 2 NOVI neupotrebeni vrati od medijapan so italijanski bravi. Za poveke informacii javete se na 070 342 772

100 евра двете

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dimitri
Потврден огласувач
07060808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам