1 / 8
NOVI Ranci od JNA
500 МКД
600 МКД
25.11.2022 16:09

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови ранци од ЈНА оригинални и некористени. Ги има сите каишки и додатни делови. Сите лепенки у џебови се здрави. Може и по карго да се прати за надвор од Скопје.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078420403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам