1 / 1
Se otstapuva razraboten biznis! Komplet opremen lokal!
25.000 €
13.11.2022 14:41

Карпош / Скопје

Otstapuvame razraboten lokal komplet opremen vo Kapishtec, pogoden za kafeterija, pekara ili slatkarnica.
Komplet opremena rabotilnica, razladni vitrini itn.
Poseduva terasa so 10 masi i stolici.
Samo za seriozni! 📞 071 528 253 -- 10:00 - 17:00h

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Се продава од:

Витраж Лимитед
Потврден огласувач
071528253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам