1 / 1
Detski velosiped
1.000 €
10.01.2023 19:46

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

10 "

Detski velosiped postar model, cvrst, ispraven

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Agron
Потврден огласувач
070634207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам