Mesto Magarevo
25 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 19:43

Битола / Битола

Квадратура:

2612 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto za kuka na mesto na postoecka kuka, 2249m2 niva na 30 metri od mestoto za kuka.Ima struja i voda. Placot se naoga pod crkvata sv. Dimitrija.
Cena 65000€.
Informacii na Tel. 075/256-962 Petar.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Hristo
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам