1 / 2
Letni gumi 205/65 R16
2.500 €
02.01.2023 15:50

Кичево

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

65

Дијаметар:

16

Letni gumi 205/65 R16 sportiva performance dve gumi solidna sara

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077642394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам