1 / 1
Ford citroen reno pezo
120 €
02.01.2023 15:50

Кичево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

15

15 ka alu bantasi za citroen pezo reno ford

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077642394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам