1 / 12
Klub masa od inoks i belo staklo
8.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 14:55

Аеродром / Скопје

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.000den. Dimenzii: 120 x 70 x 36cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071376343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам