1 / 12
VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1
11.499 €
27.03.2023 23:58

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1
BLUEMOTION
ALKANTARA
KOLATA E SO NAJ FULL OPREMA
REG DO 11 2023 SO ZELEN KARTON
SERVISIRANA BEZ NITU 1 DENAR VLOG
4 NOVI GUMI
2 KLUCA
PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
AUTO HOLD
START STOP SISTEM
ATESTIRANI ZATEMNETI ZADNI STAKLA
KOMANDI NA VOLAN
KLIMATRONIK FUNKCIONALEN
F1 MENUVAC NA VOLAN
AUX NASLONJAC NA PREDNI I ZADNI SEDISTA I MNOGU DRUGA OPREMA
POVISE INFO 078 308 381

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
078308381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам