DVOSOBEN PROSIREN 68kv
50.000 €
30.01.2023 05:13

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

85

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Prilepska 64

Spalna decka dnevna kujna so trpezarija salon kupatilo balkun 4kv vizba 6kv garaza 15kv se prodava namesten stanot e celosno renoviran struja voda dograma blindor vrata renoviraneto e napraeno 2016g.MOZNA E ZAMENA ZA KUJKA SO VASA ILI MOJA DOPLATA

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

blagojce Sirijovski
Потврден огласувач
078210117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам