1 / 1
Продавам зелки од с. Крклино - Битола
1 МКД
02.01.2023 10:08

Битола / Битола

Продавам зелки на мало и на големо од село Крклино - Битола.
Цена по договор на телефон 070831255 - Владо

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Владо
Потврден огласувач
070831255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам