1 / 1
Se dava pod naem sreden sprat
1 €
13.11.2022 17:37

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

2,5

Квадратура:

120 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kriva palanka

Se dava pod naem sreden sprat dnevna kujna spalna hodnik kupatilo sve e sredeno moze i odma da se vseli moze greenje struja ili drva stanot se naogja u blizina na centarot poveke inf na 071963369

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stan
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам