1 / 4
Se prodava viken kuka
1 €
13.11.2022 17:45

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Se prodava viken kuka na vles vo centarot na gradot moze da se koristi i kako kuka asvaltiran pat 2 ulaza moze da se korisat
Objektot e praven vo 2015 god so 3 ploci pred objekoto ima 300 m2 ovostarnik i zelenilo objektot se naogja 1 km od centarot na gradot poveke inf 071963369

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

Stan
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам