1 / 8
Se Prodava Snagator Clayton CA 4 Vo ispravna Sostojba
350 €
13.11.2022 17:54

Илинден / Скопје

Se prodava Snagator Clayton Ca 4 Vo Ispravna Sostojba donesen od Germanija mozam i po kargo da ko pratam so vasa doplata Za Kontakt telefon 076880409

Jacina na snagator
2x650w na 4 ohma
2x350w na 8 ohma
1x1100w na 8 ohma Kanal BRIDGE

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Dzevat
Потврден огласувач
077568041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам