1 / 1
PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX - MX-22 SUPER KIDS SERIES 20''
4.000 МКД
4.400 МКД
19.01.2023 12:42

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX GMX 3.0 PRO SPORT KIDS SERIES STEEL FORK PERFORMANCE SOFT ROAD, 6 - BRZINI SO KVALITETEN PRENOS ZAPCANICI MENUVACI I SHALTERI SO POKAZUVACI NA BRZINITE, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI I KOCNICI, SO 20 - KA ALUMINSKI BANDAZI, I FABRICKITE GUMI KOMPLETNO E FUNKCIONALEN JAK I KVALITETEN SOCUVAN VO BESPREKORNA SOSTOJBA !!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам