1 / 3
Celicni bandazi 14ki - komplet za Ford
2.999 МКД
Цената не е фиксна
28.01.2023 19:53

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat cetiri (4) celicni bandazi 14-ki za Ford

So bandazite dobivate I strafovi original I ventili (vozeni samo edna Zima)
Tel 075/722-537 Ljupco

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
79329247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам