1 / 11
KETTLER (Made in Germany)
435 €
Цената е фиксна
26.01.2023 17:03

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

KETTLER 99%nov (2021)

Ram 54cm
Trkala 28 (Schwalbe)
Brzini 3x9
Hidraulicni kocnici
Velosipedot e kako nov bez dopolnitelni vlozuvanja.
Prakjam i po kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vullnet
Потврден огласувач
074243261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам