1 / 5
Mercedes Actros 1842 Mega
23.000 €
30.01.2023 21:02

Штип / Штип

Se prodava Mercedes Actros 1842Mega. 2012 godina registriran do 04/2023m. Voziloto ima pominato realni 870000km. Ima smeneto novi dpf filtri i nov dozen na ad blue pred 50000km. Voziloto se prodava poradi obnova na vozen park

070210622
070210622
070210622

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077847191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам