1 / 1
Se prodava Sintisajzer Korg TR
260 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2023 18:28

Неготино / Неготино

Se prodava Sintisajzer Korg TR mozna e zamena za elektricni tapani.Sintisajzerot e komplet so adapter i kufer.Kontakt:076 827 003

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава / Можна е замена од:

Mako Maksudov
Потврден огласувач
076827003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам