1 / 1
EKRANI ZA LAPTOPI 15.6 Slim Led Gaming Ekran za laptop 14
1.500 МКД
05.01.2023 14:48

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Ekrani za laptopi od site vidovi
Novi i polovni original
30 i 40 pinski
Imame ekrani od 14, 15.6, 17, 17,3 i 18.4 inci

Imame ekrani i za gaming laptopi 15.6" so 120 Hz

Gratis montaza so sekoj kupen ekran
Javete ili Pratete poraka na viber so vasiot model i ke vi se odgovori dali e dostapen i cena za istitot.


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Delovi za laptop
Потврден огласувач
075689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам