1 / 2
Shitet - Se prodava kuka
1 €
26.11.2022 15:13

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

341 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

341 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

22dekemvri

Rruga 22djetori
341m2
Me imotenlist
Mundet ndrrim me banes
071669035

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
***
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам