1 / 5
se prodava GIANT advanced TCR
1.150 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 13:00

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

24 "

golemina 54cm.2018gd.Ultegra r8000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

mile siljanovski
Потврден огласувач
075252309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам