1 / 2
plac pomegju dihovo i n.pole
25 €
31.01.2023 20:05

Битола / Битола

Квадратура:

1079 m²

Тип на земјиште:

Останато

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 metra.
parcela broj 854
cena 25 evra od kvadrat
krajna cena na lice mesto(na telefon ili na poraka cenata e 25 evra od kvadrat)
mozi zamena za nedviznost ili vozila

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kice
Потврден огласувач
078408832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам