1 / 9
MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH
4 €
12.01.2023 07:51

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

EXTRA SOSTOJBA
NOV UVOZ OD SVAJCARIA
PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам