1 / 12
OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD
7 €
12.01.2023 07:51

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NOV UVOZ OD SVAJCARIA
EXTRA SOSTOJBA
OPEL MERIVA SO FULL OPREMA
AUTOMATIK TIPTRONIK MENJAC
PLATENO E SVE DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам