1 / 12
CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD
3 €
12.01.2023 07:51

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD
REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 GOD
SERVISIRANA E KOMPLET
4 NOVI ZIMSKI GUMI SAVA
EXTRA SOCUVANO SO 145000 KM POMINATI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам