1 / 2
Penomat 250L za samousluzna peralna
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2022 17:34

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Prodavam penomati 250l pogoden za samousluzna peralna moze komplet so crevo i pistol moze i samo boca

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
078221448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам