1 / 8
СЕ ПРОДАВА стан во зградата на Hotel StoneBridge
118.000 €
10.03.2023 09:33

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ПЛОШТАД ФИЛИП ВТОРИ бр. 9/1 стан.7

СЕ ПРОДАВА солиден стан во зградата на Hotel StoneBridge, 70м2, две спални, два балкони, поглед кон Камени Мост и Тврдината Кале, обезбеден паркинг во подземната гаража на МНТ за жител.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
078490016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам