1 / 3
Стази (теписони)
5.500 МКД
26.01.2023 23:30

Куманово / Куманово

Стазите се користени неколку месеци. Големината е 130х70 цм.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
071234386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам