1 / 5
Lenovo Z6 Pro SnapDragon 855
9.500 МКД
14.12.2022 11:49

Битола / Битола

Марка:

Lenovo

Модел:

Z6 pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Ram 8gb ;Rom 128gb ; 48MP kamera
Telefonot e socuvan kako nov bez udari i grepki cuvan so maska i zastitno staklo, odlicna baterija. Telefonot e kupen od telekom 30000 den i ima vrvni performansi eve link
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-z6-pro-global-8gb-128gb

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075974676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам