1 / 8
Nov neotpakuvan SSD disk 128GB 256Gb za sintisajzer
1.400 МКД
1.700 МКД
14.11.2022 07:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5"
- read speed 350-570Mb/s , write speed 350-500Mb/s imaat odlicni performansi.
- Cena 1400 denari, moze da se kupi vo sekoe vreme.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070239595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам