1 / 1
Plac na Mokliste
1 €
21.02.2023 18:41

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat placevi na mokliste
Tel 071 210 821
Tel 071 210 821
Tel 071 210 821

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071288784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам