1 / 2
Dell Latitude 7400 Laptop (Core i7 vPro 8th Gen)
500 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 09:42

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava laptop Dell, mesec dena koristen. Telefon za kontakt: 071 252 666

Karakteristiki:
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-8665U CPU @ 1.90GHz 2.11 GHz
Installed RAM: 16.0 GB
System type: 64-bit operating system, x64-based processor
Edition: Windows 11 Pro
HardDisk: 120 GB
Year: 2021
Battery: > 8hr

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
071252666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам