1 / 2
NOVI DUKSERI
700 МКД
13.12.2022 17:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Блузи

Големина:

XL

Боја:

Зелена

Novi dukseri
Tel. 075 248 405

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Gibson
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам