1 / 12
Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama
34.000 €
18.01.2023 10:55

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche Cayenne 3.0

Panorama
BI-xenon Adaptive Light
EURO 6
Park Senzori PDC
Comfot-Normal-Sport Amortizeri
Greaci na sedista
Navi (2021-2022)
Komandi Na Volan
AUX-Bluetooth
Senzor za dozd
Senzor za svetla Coming-Leaving Home
Euro Kuka

denes reg cela god top vozilo servisiran top

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NF
Потврден огласувач
070215362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам