1 / 3
Agregat Generator AKSA 40 KW
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 13:07

Куманово / Куманово

Se prodava agregat Aksa 40 kw so Kuminc motor (USA🇺🇸) vo odlicna sostojba so 1440 rabotni casa. Poveke info 070236314.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Denis Velickovski
Потврден огласувач
071398199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам